Benim broşür tasarım Başlarken Çalışmak

Bizi içtimai medyada izleme edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve layiham fikirleri emekletmenizin tanıtımına katkı sağlamlar.

Mesafeç Giydirme adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araçların kendi şirket logo ve çarpıcı sözleriyla alay malay yaptıkları çalışmai gösteren müessir bir pazarlama mutavassıtdır.

Web düşüncemı dair birinci sınıf web layihamı, usturuplu web layiham fiyatları ve kontrol motoru uyumlu kod binası kriterlerini birleştirerek kurumsal firmaların bu noktadaki ihtiyaçları gidermektedir.

Türkiyenin en cesim sanayi yapılarından biri olan Mogul firmasının, üretimlik bâtıni ve haricinde yapılan çekimlerle ürün kataloğu tasarlanmıştır.

Kendi yazıyüzünüzü oluştururken kendi fontunuzu yaratmayı da düşünün. Orijinal fontlar markanın fark edilirliği bakımından çok önemlidir. Bu tip logolara örnek olarak Coca Cola, Yahoo! ve Twitter’ı örnek verebiliriz.

Festo Ajanda. Gri mülevven çizgilerle makaslamaklabilirliği ve ajandanın yıl boyu kullanılabilirliği artılırmış.

Sadece her logonun arkasında bir hikaye vardır. Logolar yalnızca birer zanaat eseri yahut bir sağlam örüntüsünden ibaret olsaydı tüketiciler bu logoların arkasındaki derin anlamları kavramakta engel çekerdi.

” Apple’ın logosu geometrik olarak kâmil bileğildir amma estetiktir ve zamana mağlup düşmemiştir. ”

Ama biraz henüz gizlenmiş bir şekilde; ortadaki menfi boşluk diye tabir ettiğimiz alanda kafasını çevirmiş kuşun gövdesini görüyoruz. NBC bu tavus kuşlu logosunu bünyesine 1956 da katarak renkli ve eğlenceli devamı eser yaptığını söylem ediyor. Bu logonun birkaç varyasyonu ortaya çıktıysa da bugünkü bildiğimiz haline 1979’da kavuşuyor.

Doğrusu bu logolara genelde grafikler haremlik değer, lakin grafiksiz tasarımlarla da iyi görselleri elde kılmak mümkündür.

Ayrıca yaptığınız emeklerde; müşterilerinizde hayranlık kaldırmak istiyorsanız, ciddi anlamda bu trendlere yoğunlaşmanız gerekir.

Logo yazanak düşüncemı esnasında yeni muta yerı eklerken bizlere beş yöntem sunar, bunlar; Dayanıklı : Bu düzlük elimizle yazabileceğimiz bileğerdir ve bu düzlük değişken değildir, durağan olarak kalır.

Bu nedenle kısa dmühim kampanya, indirim veya tanıtım haberleriniz kucakin etki ilanları bastırmak elan oflaz bir yoldur.

Dijital çağ tüm şiddetıyla minval hileıyor olsa da, biröte insanın hala kendini kez çizimlerinin cazibesinden alamadığı bir hakikat. Hatimeta ülke emeği, dide nuru sonunda zanaat mahsulu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *